Hakkımızda

Firmamız, 2001 yılında Türkiye'nin 81 iline aynı gün çiçek teslimatı hedefi ile kurulmuş bir girişimdir.
 
Sloganımız, "Çiçeğin Sanatla Buluştuğu Adres"'tir. Bizim işimiz sanattır. İnsanları mutlu etmek, onların mutlu veya hüzünlü anlarında duygularına ortak olmak çok önemlidir.
 
İşte bu yüzden, kurulduğumuz günden bugüne her zaman ilklerin öncüsü olmayı kendimize görev bildik.
 
Bu bağlamda,
 
- Türkiye'nin ilk TSE belgeli çiçekçisi,
- Türkiye'nin ilk ISO 9001:2008 ve ISO:14001:2000 belgesi sahibi çiçekçisi,
 
gibi teknolojik ve kurumsal atılımlarla işimizi daha profesyonel hale getirdik.
 
Online Çiçekçilik Dikeyinde sektörel gelişmeleri takiben, Türkiye genelinde bayi ağımızı kurduk. 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde 150 bayimiz bulunmaktadır.
 
İstanbul içi siparişlerimiz, genel merkezimiz üzerinden teslim edilmektedir. İstanbul dışı çiçek siparişlerimiz ise bayi ağımız üzerinden, kalite politikalarımıza uygun olarak hazırlanıp, tam zamanında teslim edilecektir.
 
Kurulduğu günden bu yana, standart çiçekçiliğin aksine, kaliteli ve Ülkemizin şehir merkezlerinden erişilebilen özel çiçek tasarımlarımız ile sektöre yeni bir soluk getirmekle birlikte, sektörel kalite standartlarının oluşmasında öncülük etmiştir.
 
Kalite politikamız gereği, aldığımız her siparişi mutlaka belli bir kalite seviyesinde ve standardında  hazırlarız. Örneğin, İstanbul'da yapılan bir tasarımın, Anadolu'nun herhangi bir şehrinde de aynı kalite ve standartta hazırlanıyor olması gerekmektedir. Bunun için her sabah en taze çiçekleri sizler için alınır, siparişlerimizi bu çiçekler ile hazırlanır. Ve mükemmel insanları mutlu etmek için yola çıkartılır...