650 TL 450 TL + KDV
Sipariş Ver

Ucuz Çiçek

Sevdiklerinize küçük bir sürpriz yapmak, neden o kadar pahalı olsun ki? İşte tam da bu yüzden, Ucuz Çiçek var. Sevdiğiniz insanlar için küçük bir sürpriz yapmak şimdi hem ekonomik hem de çok kolay.

Ucuz Çiçek, çiçek severlerin, sevdiklerine ekonomik çiçek göndermeleri için kurulmuş harika bir çiçekçi sitesidir. Sevdiklerinizle sitemizdeki ürünleri paylaşmak için yapmanız gereken sadece beğendiğiniz çiçeği seçmek ve sipariş bilgilerinizi girmek.

Aracısız çiçek göndermek, her zaman çok daha ekonomik ve ucuz olmaktadır. Örneğin, bir internet çiçekçisine sipariş verdiğinizde, satın aldığınız ürünün fiyatında komisyon ücretleri vs bulunmaktadır. Hal böyle olunca, beğendiğiniz bir çiçeğin fiyatı yüksek olabilir.

Biz, 25 senelik perakende çiçekçilik tecrübemiz ile, ekonomik çiçek satışı yapıyoruz. En güzel çiçekleri, sizler için istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Ucuz çiçek, tam fiyat performans ürünlerinin bulunduğu bir sitedir. Ana hedefimiz, kaliteli çiçekleri, uygun fiyatlarla çiçek severlerle buluşturmaktır.

Sitemizden alışveriş yapmak çok kolay. Hızlı çiçek siparişi verebilmeniz için, sipariş adımlarımızı oldukça kısa tuttuk. Çok kolay biçimde çiçek siparişi verebilirsiniz.

Ucuz çiçek denildiğinde, akla her zaman biz geliriz.Nasıl ucuz çiçek siparişi verebilirim?
Sitemiz ucuz çiçek üzerinden, ülkemizin pek çok noktasına hızlı ve güvenli biçimde çiçek siparişi verebilirsiniz.

Çiçekleriniz tüm Türkiye`ye gönderiliyor mu?
Sitemizde yer alan tüm çiçekler, Ülkemizin kargo gidebilen her noktasına gönderilmektedir. Ucuz çiçeklerimiz tüm Türkiye'ye kargo ile gönderilir.

Çiçek fiyatlarınız neden ucuz?
Hedefimiz, iyi çiçekleri, ucuz fiyatlarla tüketicilerle buluşturmak. Herkes en güzel çiçeklere ucuz çiçek sayesinde sahip olacak.

Ucuz çiçek sitesinden satın aldığım çiçek ne zaman teslim edilir?
Ucuz çiçek siparişiniz İstanbul içi aynı gün içinde teslim edilir. İstanbul dışına aynı gün kargoya verilir. Kargoların teslimat sürelerini göz önünde bulundurmanızı öneririz.Ucuz Çiçek Teslimatı

Kaliteli Çiçekler, Uygun Fiyatlar

Müşteri Hizmetleri

Her zaman buradayız...